Pozor, přichází Hydra

09.11.2013 · 23:32

Už delší dobu koluje mezi fanoušky název dalšího studiového alba – Hydra. V pátek se však konečně dostalo k naším očím, co všechno nás na albu čeká a také jedno, docela vtipné a pro některé k neuvěření, překvapení. Také se k naším očím dostaly artworky. A teď je na čase říct si něco více…

Pro neznalé, Hydra je mýtické stvoření, které bývá zobrazováno s větším množstvím hlav. Obvykle když se tomuto stvoření jedna hlava uskene, narostou mu další.

527eb721b0a0d-thumb.jpg

Na albu, kromě Tarji Turunen se na albu objeví také raper Xzibit (kterého já znám akorát z nejmenované reklamy na jedno auto). Dave Pirner, zpěvák skupiny Soul Asylum a Howard Jones, který je frontman skupiny Killswitch Engag.

Robert: „Xzibit je úžasný. And we run je píseń o tom, jak máte žít svůj život teď. Rapuje v tomto songu všemi silami, je to opravdu tvrdá píseň. A sharon dodává "Xzibit dodává naší hudbě nové prvky, které dříve neměla! je to nový cross-over a my to milujeme!“ A stejně tak k úžasné Tarje Sharon dodává:" Způsob, jakým dodala písni ty vysoké melodické linie nás nechal beze slov. Máme skvěllé časy a odezva fanoušků předčial naše očekávání!"

Jeden z nejtěžších tracků na albu, Dangerous, byl nahrán se zpěvákem Killswitch Engage, Howardem Jonesem, jehož epické vokály si skvěle sedly s hlasem Sharon. " Vždycky jsem milovala Howardův hlas" řekla a dodává " Dělá píseň ještě těžší, než byla. Je to jedna z mých nejoblíběnějších písní na albu a jedna z nejrychlejších, které jsme kdy napsali. Má nejvíce basů a bubnů, co jsme kdy nahráli a také velmi rychlé rify, které jsme zdvojili synthetizátory. Ale není to typický synthetirátor, myslím, že zkresluje kytary a dělá je agresivnější."

Hydra jde od silné písně k další, silné písni – Whole world is watching, kde se Sharon zpívá Dave priner, zpevák Soul Asylum. " Když jsme psali Whole world is watching, Dave byl první na našem seznamu. On má tak podmanivý hlas: dělá píseň takovou, jaká je třeba."

A na iTunes bude možné album stáhnout v této podobě:

Tracklist: 1. Let Us Burn 2. Dangerous feat. Howard Jones 3. And We Run feat. Xzibit 4. Paradise (What About Us?) feat. Tarja 5. Edge Of The World 6. Silver Moonlight 7. Covered By Roses 8. Dog Days 9. Tell Me Why 10. Whole World Is Watching feat. Dave Pirner 11. Radioactive (originally performed by Imagine Dragons) (BONUS TRACK) 12. Summertime Sadness (originally performed by Lana del Ray) (BONUS TRACK) 13. Let Her Go (originally performed by Passenger) (BONUS TRACK) 14. Dirty Dancer (originally performed by Enrique Iglesias) (BONUS TRACK) 15. And We Run- evolution track (BONUS TRACK) 16. Silver Moonlight – evolution track (BONUS TRACK) 17. Covered By Roses – evolution track (BONUS TRACK) 18. Tell Me Why – evolution track (BONUS TRACK) *19. Paradise (What About Us?) feat. Tarja – Music Video *

Album by mělo vyjít 31. ledna 2014. A dalším singlem bude Dangerous, který by měl vyjít 20. prosince. Čekají nás „Very heavy Christmass“!

Vložit další komentář: