Paradise (What about us?)

13.09.2013 · 18:40

27. září vyjde očekávané EP Paradise (What about us?) A je na čase si říct, co všechno o něm víme, protože během dnešního dne dostala situace nečekané obrátky…

523338b97f085-thumb.jpg #Píseň Paradise (What about us?) bude duet, až do dnes se nevědělo kdo bude ta vyvolená osoba a nakonec nám WT vyrazili dech – Sharon doprovodí finská diva Tarja (řekla bych, že netřeba ji představit).

#EP vyjde 27.9. 2013, stejně tak i video

#V naší galerii si můžete prohlédnout fotky k videu (making of, screeny atd.) Stačí jen kliknout

#edit 15.9. EP vyjde nejspíš fyzicky jen v Japonsku, pro zbytek světa bude k mání jen digitálně.

"Když jsme napsali první sloku Paradise a poslechli jsme si demo písně kterou jsme nahráli a slyšeli jsme epickou sílu písně, okamžitě jsme pomýšleli na Tarju. Jak nahrávka bude sedět jejímu klasickému hlasu a jak velmi speciální bude zpívat dohromady! Čím více jsme přemýšleli nad touto divokou myšlenkou, tím více jsme tím byli nadšeni! …

Samozřejmě, nevěděla jsem, co mám od Tarji čekat, protože jsme se do letošního června osobně nepotkali. Naše první setkání bylo přes Skype, domlouvali jsme se ohledně spolupráce a záhy jsme se dali dohromady. Ne v tvůrčím směru, ale osobně. Poté, co jsme spolu mluvili, jsme si připadali tak přirozeně, že jsme tohle prostě museli udělat společně!"

A jak se k duetu vyjádřila Tarja? “bylo velmi pěkné se konečně setkat se Sharob a kluky z WT. Opravdu jsem ocenila pozvání a možnost s nimi pracovat na písni paradise. Je tak kouzelné, že myslelai na mě! Věřím, že naši fanoušci budou mít rádi tuhle dívčí sílu!"

A teď to nejdůležitější, ukázka!

Vložit další komentář: