Cover album Q-music

31.03.2013 · 16:00

Celý loňský půlrok nám Within Temptation zpříjemňovali různými covery. A ohlasů na ně bylo spoustu. A protože převládali samozřejmě především ty pozitivní, Within Temptation nás potěší vydáním 12 z nich na CD. A co nám o albu řekla Sharon…?

Spolupráce mezi WT a Q-music má pokračování – po úspěšném představení několika coverů, které WT vytvořili pro radio Q-music v druhé půlce loňského roku, skupina vydá výběr těchto cover verzí na albu „The Q-music sessions“ 19. dubna v Holandsku a Belgii.

V rámci 15. výročí Within Temptation byla skupina požádána, aby pro Q-music přetvořila existují písně, ovšem ve „WT kabátku“. Skupina tuhle výzvu s nadšením přijala a pustila se do přetváření hitů od Davida Guetty, Lany Del Ray, Bruna Marse a jiných. Odezvy od posluchačů rádia byli velmi pozitivní, což WT přimnělo k rozhodnutí vydat CD s těmito cover verzemi.

Front-lady Sharon Den Adel: „Přistupovali jsme k tomu tak, jako kdybychom z písně chtěli udělat náš nový song. Takže to nešlo udělat tak, že bychom například použili piano nebo akustickou kytaru, ale použili jsme všechny prvky Within Temptation. Byla to trochu výzva, protože když nahráváme naši píseň, zabere nám to někdy půl roku! Ale tenhle tlak nám samozřejmě poskytoval i spoustu nápadů a to bylo velmi prospěšné abychom to zvládli za týden. Také jsme se hodně naučili díky důkladnému rozboru písní, který jsme potřebovali, abychom zvládli do písní, které už napsal někdo jiný, zakombinovat náš vlastní zvuk a styl. Jsme nadšení, že jsme vzali tuhle výzvu a jsme velmi pyšní na výsledek. “

V tomto okamžiku, WT pracují na jejich novém albu, které má vyjít ke konci roku. V lednu 2014 čeká kapelu světové turné a lístky na koncerty ve Spojených království, Francii a Německu jsou již vyprodané.

Tracklist Alba

 1. GRENADE (Originally by Bruno Mars)
 2. TITANIUM (Originally by David Guetta ft. Sia)
 3. LET HER GO (Originally by Passenger)
 4. SUMMERTIME SADNESS (Originally by Lana Del Rey)
 5. RADIOACTIVE (Originally by Imagine Dragons’
 6. CRAZY (ORIGINALLY BY GNARLS BARKLEY)
 7. DIRTY DANCER (Originally by Enrique Iglesias)
 8. DON’T YOU WORRY CHILD (Originally by Swedish House Maffia)
 9. BEHIND BLUE EYES (Originally by The Who)
 10. THE POWER OF LOVE (Originally by Frankie Goes To Hollywood)
 11. APOLOGIZE (Originally by One Republic)
51583ad3928f8-thumb.jpg

Pokud máte pocit, že vám tam některé písně chybějí, není to pocit. Hned první, která mi přišla do rány, a moc mě mrzí, že tam není, je Paradise. Také tam nebude Skyfall, Somebody that I used to know a Little lion man.

Jste s výběrem písní spokojeni, nebo tam zrovna ta Vaše není? Osobně bych oželela Power of love a vyměnila ji třeba za Paradise nebo Somebody that I used to know.

Alétheia (09.04.2013 · 18:13)

Mě mrzí všechny tři kromě Somebody That I Used To Know... Klidně bych vyměnila Paradise za Grenade, Little Lion Man za Titanium, Skyfall za Dirty Dancer a je to. (o=0 Dosud nechápu ty nezměrné rozdíly mezi jednotlivými písněmi - Behind Blue Eyes je tak úžasná, zatímco zrovna Dirty Dancer mi připadá hooodně jednoduchá, především na Within Temptation. Není to škoda?

Radek (07.04.2013 · 12:28)

Nevíte kdy to bude k dispozici i v ČR ? iTunes nic nemá,většinou je aspoň předprodej :(

Markéta (04.04.2013 · 17:02)

Nechci být zlá, ale zabilo by je,kdyby na to CD dali všechny covery? :)

Volder @ www (01.04.2013 · 12:47)

Chybí mi tam Paradise a Skyfall

Vendy (31.03.2013 · 18:26)

Vidím to stejně. :) Taky by se mi více líbila Somebody That I Used To Know neř Power Of Love.

Vložit další komentář: