Elements: spektakulární show k oslavě 15 let od vydání debutu Enter

09.05.2012 · 16:13

4faa7a8abd879.jpg Přesahuje vše, co jste od nás kdy viděli, slyšeli nebo zažili…
Nazývá se Elements.
Od vydání alba alba Enter v roce 1997 pro nás věci rychle stouply. Mohli jsme sdílet a hrát svou hudbu po celém světě a obdrželi jsme od vás tolik ocenění. Dostali jsme šanci vyrůst a stát se mezinárodně nejúspěšnější kapelou Holandska.

Oslavujeme své výročí neuvěřitelným koncertem 13. listopadu v Sportpaleis v Antverpách, Belgii. Výroční show, Elements, bude nejvýznamnější událostí v historii Within Temptation.
Název představuje druh hudby a živých show, pro které jsme známí- melodický, průzračný hlas Sharon, masivní kytarové riffy, orchestrální a keltské vlivy a vždy překvapivé hudební spolupráce.
Energické vystoupení, hudební mistrovství a vizuálně napínavé prvky v rozsahu od působivých jevištních designů po pyrotechniku a speciálně vytvořené filmy a videa. Vše, čehož jste byli v posledních patnácti letech svědky, bude překonáno během výročního koncertu v Antverpách.
Pódium budeme sdílet s několika nečekanými hosty a už vám můžeme prozradit, že nás bude doprovázet i proslulý orchestr Il Novecento.
V následujících měsících odkryjeme o show více detailů, ale co je důležitější- budeme s vámi oslavovat své výročí. Čeká nás mnoho vzrušujících věcí, tak, prosím, pro jistotu sledujte naše stránky, newslettery nebo sociální sítě, abyste se vše dozvěděli jako první.

Prodej lístků bude zahájen v pátek 11. května v 11 hodin dopoledne středoevropského času.
Během prvních dvou týdnů bude možno lístky zakoupit pouze skrz proximusgofor­music.be a teleticketser­vice.com.
Poté budou k dostání také v belgických a nizozemských Free Record Shops a belgických FNAC.

Přeloženo z oficiálních Within Temptation stránek

Vložit další komentář: