Within Temptation v divadle s vizuální podívanou

11.03.2012 · 15:15
EINDHOVEN: Symfonicko-metalová kapela Within Temptation nastupuje do divadel se svým turné Sanctuary. Na velké LED obrazovce zobrazí projekce i ve 3D.

Záběry byly pořízeny na Skotské vysočině. Kapela hraje na koncertech spoustu bonusových písní s různými úpravami. Část z nich je klidná a tlumená, druhá už v plné síle.

Kytarista Ruud JolieTilburgu: „Sám jsem si ty záběry ještě ani pořádně neprohlédl. Byly připraveny právě včas pro naši premiéru. Musím se na ně znovu podívat. Pro fanoušky je příjemné slyšet během vystoupení méně známé skladby a my jsme mohli v rámci úprav popustit uzdu své fantazii.“

11. a 12. března vystoupí kapela v Muziekgebouw Frits Philips (Eindhoven), 17. března v Theaters Tilburg (Tilburg), 20. března v Chassé Theater (Breda) a 26. března v Schouwburg de Kring (Roosendaal).

„Odehrajeme pouze 17 koncertů, to se dá velice dobře zvládnout. Máme s sebou také violoncellistu.“ Kdyby si měl vybrat vystoupením na Paaspop 2012 a divadlem, zvolil by první možnost. „Festival nabízí jinou dynamiku než sedící publikum. Na druhou stranu chodí do divadel i ti, co by festival nenavštívili.“

Zdroj: Omroep Brabant, autorem článku je Bob Schellens

Vložit další komentář: