Robert se bude soustředit na produkci a psaní písní

20.09.2011 · 18:41

Kapela dnes uveřejnila zprávu o stažení Roberta z živých vystoupení, aby se mohl plně věnovat rodině. Pro fanoušky rozhodně smutná zpráva, ze strany Sharon a Roberta ovšem rozumné rozhodnutí (Sharon sama moc dobře ví, jaké výhody a nevýhody má neustálé cestovaní v dětství).

Jak víte, v posledních letech jsme byli obdarováni narozením tří dětí. Od té doby pořádně vyrostly nejen ony, ale i Within Temptation, a jedeme na turné po více zemích, než kdykoli předtím.
Abychom byli schopní naplnit potřeby našich dětí a stejně tak i kapely jak v současnosti, tak i do budoucna, rozhodli jsme se, že Robert přestane jezdit na turné (až na výjimky). Tak můžeme svým dětem poskytnout rovnováhu a Robert bude mít v prostředí domácího studia více času na skládání nové hudby a na vymýšlení nových tvůrčích nápadů pro živá vystoupení, komiks a budoucí filmy.
4e78c21f10453.jpg
Toto rozhodnutí nám ulehčuje fakt, že je Stefan Helleblad ochotný nahradit Roberta na pódiu. Stefan s kapelou v zákulisí spolupracuje až několik let. Jako zvukař byl zapojen do produkce posledních tří CD. Kromě toho, že je skvělým zvukařem, mixážistou a producentem, je také velice nadaným kytaristou. Na našem posledním albu ‘The Unforgiving’ ho můžete slyšet hrát speciální kytarové části. Jeho první koncert bude 21. září v Heerhugowaardu.

Takže tohle není sbohem, ale nový krok, vlastně dva kroky, v tak nové, vzrušující a inspirující době. Doufáme, že se k nám opět připojíte, že si budete toto dobrodružství nadále užívat spolu s námi a že se naše cesty budou i nadále křížit.

Brzy na viděnou!!!
Sharon a Robert

Zdroj: Oficiální WT stránky

Vložit další komentář: