Oficiální videoklip: Sinéad

21.06.2011 · 20:36
4e00de56a8759.jpg

Všichni víte, že „Sinéad“ byla vybrána jako druhý singl z The Unforgiving. S nepopíratelnými disco groovy jsme se chopili příležitosti více pozvednout jeho taneční půvab a pověřili jsme čtyři vážené taneční producenty speciálními remixy. Už dříve jsme oznámili tři z nich:

Benno De Goeij dodal jiskřivý trance radiový mix. De Goeij je nejznámnější pro svou práci pro nizozemské hvězdy jako jsou DJ Tiesto a Armin van Buuren.
Scooter, jedna z nejúspěšnějích německých techno kapel v zahraničí. Scooter: „Sharonin hlas a bombastický rock Within Temptation jsou skutečně unikátní směsí. Bylo nám potěšením přispět svým mixem Sinéad.“
Irsko-britské duo VNV Nation přispělo stylovým, elektro-industriálním mixem. VNV Nation je jedna z nejpokrokovějších kapel mezinárodní electro EBM scény. Také se s nimi podělíme o pódium na srpnovém festivalu M’era Luna.
A čtvrtým tvůrcem, který zremixuje Sinéad, jsou Groove Coverage’s. Jejich silou je schopnost nalézt perfektní rovnováhu mezi melancholií a silou. Mnoho z jejich hitových mixů jako „Poison“, cover verze Alice Cooper, úspěšně procestovalo svět.

S výběrem Sinéad jako následujícího singlu zdůraňujeme svou touhu bořit zdi mezi hudebními žánry. Očekáváme, že bude Sinéad vydána na začátku července. A samozřejmě vás v budoucnu budeme informovat o datech vydání.

Ke každému vydání singlu patří také videoklip. Hrdě vám představujeme oficiální videoklip k Sinéad. Vychutnejte si ho.

Zdroj: oficiální WT stránky

Vložit další komentář: