What have you done: něco málo o singlu

17.04.2007 · 20:34

Tohle je název posledního singlu WT, který vyšel v únoru 2007. K tomuto singlu existují 2 videoklipy, jak je již zmíněno v detailních informacích , a v písní spolu se Sharon den Adel zpívá zpěvák Keith Caputo z kapely Life of Agony.

V první verzi hraje Sharon den Adel špióna a Keith Caputo agenta FBI, kterému dali za úkol Sharon chytit. Dříve byli milenci, jisté věci však zapříčinili, že se rozešli. Caputo jezdí po světě a hledá Sharon, až ji nakonec objeví, jak zpívá s kapelou v Thajském baru. Nicméně jej vyhazovač vyhodí a neumožní mu opětovný vstup. Sharon stojí za vyhazovačem a nevěřícně se dívá. V další scéně se prodírá džunglí a Caputo ji pronásleduje. Když dosáhne útesu, odkud není únikové cesty, čelí Sharon Caputovi a zašeptá: „Miluji tě!“ Pak se otočí a skočí z útesu dolů. Ačkoliv Caputo nabyde dojmu, že Sharon tenhle pád nemohla přežít, leží Sharon na konci videoklipu na útesu a směje se.

Ve druhé verzi Sharon opouští svého hrubého partnera a zanechává jej v hotelovém pokoji, který on následně zdemolovává, rozbíjí zrcadla a vázy. Tahle verze má pochmurnější a temnější atmosféru než první.

Určitě všechny zajímá, jaký byl důvod vytvoření dvou verzí videoklipu k tomuto singlu. Povídá se, že důvod byl prostý! Jednoduše se jim první verze nelíbila a nevystihovala text písničky. A protože dostali tu možnost videoklip přetočit, vznikla druhá verze, která už text vystihuje.

Vložit další komentář: