Sharon pro magazín Rock Sound

28.11.2010 · 11:21

Je tomu nedávno, co Within Temptation prozradili název nového alba, a Sharon den Adel odhaluje pro jeden z největších anglických rockových magazínů více podrobností.

Páté album možná nebude inspirované pouze 80. léty … „Nechali jsme se trochu inspirovat počátky Iron Maiden, kapelami, které jsme měli rádi v mládí, i tehdejší lehčí hudbou, jako je Madonna. Momentálně je mou nejoblíbenější písní ‚In The Middle Of The Night‘- je to pouze pracovní název pro demoverzi, takže se může změnit. Je v ní spousta mužských rifů, takže už vidím chlapy, jak skvěle se při jejím hraní cítí,“ sdělila Sharon pro ROCK SOUND magazín.

„V rámci našeho určitého žánru jsme byli tak trochu zahnáni do úzkých… Je pro nás důležité vydat se jiným směrem, protože pokud cítíte, že jste udělali všechno, co jste mohli, musíte zkusit něco nového.“

„Nehodlali jsme tentokrát znovu použít orchestr, ale písně tak zněli líp, takže jsme si řekli „Fajn, pojďme ho použít ho znovu….“

Práce na albu probíhaly v Power Sound Studiu v Amsterdamu s producentem Danielem Gibsonem (pozn. také producent alb The Silent Force a The Heart of Everything).

Citáty a informace jsou převzaté z ROCK SOUND magazínu.

ZDROJ: SLM Expressions

Vložit další komentář: