Natočte videoklip pro Within Temptation...

19.09.2008 · 20:35

Within Temptaiton spustili jedinečnou soutěž o natočení videoklipu k jedné jejich písni. Tou písní se stala Hand of Sorrow.

A v čem celá soutěž spočívá? Within Temtation spustili stránku BlackSymphony.nl , kde můžete nalézt různé spoty z natáčení songu Hand of Sorrow, koncertů a spousty dalšího materiálu, který je dostupný ke stažení. Za pomocí tohoto materiálu vytvoříte vlastní videoklip k této písni. Takže registrujte se , pak si stáhněte vše potřebné a po vytvoření klipu jej nahrajte.

Co dostane výherce? Stanete-li se výhercem, čeká vás velmi lákavá cena. Vaše video se stane oficiálním videoklipem k písni Hand of Sorrow! Navíc budete pozváni (z kterékoliv části světa) na koncert 27.11. do Haarlemu, kde zaujmete exkluzivní místa. Dále poobědváte se Sharon a Robertem v jedné z nejlepších restaurací v Haarlemu, dostanete VIP lístky, budete se bavit s celou kapelou po koncertě a dostanete balíček s WT materiálem. Dvě noci budete ubytováni ve skvělém hotelu a samozřejmě poletíte ze své domoviny v business třídě tam i nazpátek.

Druhou cenou bude Blu-ray přehrávač s podepsaným Blu-ray diskem Black Symphony a třetí cenou bude 10 balíčků s WT tričkem a podepsanou speciální edicí Black Symphony.

A kdy to končí? Celá soutěž skončí 31. října 2008 a to je poslední den, kdy můžete svá videa nahrávat.

Již umístěná videa jsou k vidění přímo ZDE .

Takže neváhejte a hrajte! ( http://www.blacksymphony.nl/ )


Pokud se tedy rozhodnete zúčastnit, klidně se můžete podělit o své výtvory s ostatními na těchto stránkách… ( kontaktujte mě )…

Sparklin Angel (24.09.2008 · 13:17)

co sem zatím koukal na ty videa tak jsou sice hezké, ale nic extra ...sama bych nějaké udělala, ale bohužel, můj program mi vyhlásil válku a tak čekám jestli už nebudu mt v provozu svůj nový počítač, na něm to snad půjde...jinak všem co by se do něj chtěli pustit varuju před movie makerem, padá a myslím si že dělat v něm vide a je tak trochu na nic.

Clara (21.09.2008 · 11:43)

Teda musim říct, že to video od Misty Miss je moc hezký... akorát jsem tam nepochopila tu americkou vlajku, když koncert byl v Holandsku.... a mohlo tam být víc bližších záběrů na Sharon i na ostatní. Ale jinak fakt smekám, moc se mi to video líbí.

Zuzka @ (20.09.2008 · 15:07)

Jo, přesně tak. Navíc spousta lidí má určitě nějaké speciální programy na vytváření videí, kde můžou použít různé efekty a tak, no a já samozřejmě nic takového nevlastním, takže myslím, že si počkám na nějakou jinou soutěž, která nebude tak náročná :) Ale na videoklip, který vyhraje, jsem moc zvědavá :).

Hopi (19.09.2008 · 22:54)

Dejv: Díky, až když jsem si vypnul blokování reklam tak se mi tam ten vrch zobrazil :-) Na tvorbu klipu nemám čas ani zkušenosti ale na videa se velmi rád mrknu. Myslím že vytvořit originální kompilaci bude velice těžké.

dejv @ (19.09.2008 · 22:06)

Hopi: v menu uplne nahore jsou moznosti: Download video a Download audio a tam je nekolik stovek megabajtu videi ke stazeni :)

Hopi (19.09.2008 · 21:58)

No dobrý, ale kde stáhnu ty videa? Na té stránce jsem nic ke stažení nenašel. Jen se tam můžu zaregistrovat.

Zuzka @ (19.09.2008 · 21:51)

Nj, já jsem z té soutěže úplně nadšená, ale jestli budu vytvářet videoklip, to fakt nevím :D. Kdyby byl čas, určitě bych se o to pokusila, uvidím... Každopádně tomu kdo vyhraje, závidím už teď...

Vložit další komentář: