Recenze pražského koncertu webzinu Best Rock

08.03.2008 · 15:21

Webzin BestRock.cz uveřejnil 9.2.2008 na svých stránkách recenzi z pražského koncertu Within Temptation. Díky patří Markétě za upozornění.

Přikládám tedy ještě malý úryvek z celého článku:

„Členové každé kapely postavené na konceptu "beauty and the beast“ se musí už od začátku smířit s tím, že jakmile se před mikrofon postaví jejich krásná zpěvačka, obvykle ještě v náležitě stylové garderóbě, bude především na pozornost mužské části publika působit jako magnet. Obzvláště když vystupuje tak přívětivě a sympaticky, jako Sharon den Adel. Dlouhovlasá bruneta (vlasy skoro do pasu jsou ostatně pro frontmanky gothických kapel téměř nezbytností) v havranově černé sukni po lýtka a světle modrém korzetu, zdobeném mnoha ornamenty a zdůrazňujícím krásu ramen, krku a dekoltu, se skoro pořád usmívala, každou chvilku posílala do publika vzdušné pusinky, občas si s někým v první řadě podala ruku, povzbuzovala dav ke zpěvu refrénů a v instrumentálních pasážích vybízela ke skandování „hej“. Během toho všeho ale nezapomínala nádherně zpívat a to neustále neuvěřitelně vznešeně a bez postřehnutelných přehmatů."

Zdroj: BestRock.cz

Autor: Roman Procházka

j-a-n-c-a (25.06.2008 · 14:24)

Myslim ze se ta recenze fakt povedla!!!Na koncerte sem nebyla a fakt me to stve!!!:-(

Joker (27.03.2008 · 15:04)

Moc mě mrzí, že jsem na tom koncertu nebyla. Recenze je ale teda moooooc pěkná.

MNK @ (17.03.2008 · 19:08)

Opravdu povedená recenze. Smekám před autorem, protože takto čtivou a chytlavou recenzi jsem snad za celý život ještě nečetl. Já též děkuji.

Phoenix @ (09.03.2008 · 10:11)

MAZEC!!! Tek tento pán umí opravdu krásně psát... Podání této recenze a tak barvité vykreslení koncertu je naprosto špičkové... Klobouk dolů a díky...

Vložit další komentář: