Penance: část 3

31.08.2011 · 18:39

4e5e62a4d11bb.jpg Ve WT shopu si nyní můžete předobjednat další díl hororové komiksu, který měl svou premiéru na baltimorském Comic Conu.

4e5e5bd215231.jpg Přivítejte Mother Maiden…

Učedník (The Disciple) rozjede své vražedné řádění, zatímco vyšetřovatelce Janyce hrozí život bez odznaku za výstřel na veřejnosti. Znovu se jí zjeví Trojčata (The Triplets), tentokrát na policejní služebně, a pronásledují ji po budově. Zešílela snad? Má ten dojem, ale svůj zdravý rozum znovu získá právě včas, aby se setkala s vedoucí speciální jednotky přízraků (Wraith Taskforce)- tajuplnou Mother Maiden.

Komiks si můžete objednat například se zbrusu novým The Unforgiving hrnkem :)

Zdroj: Oficiální WT stránky

WT vystoupí na premiéře filmu “Me and Mr Jones on Natalee Island”

31.08.2011 · 18:02

4e5e54e57ccb9.jpg 22. září v rámci 21. Nizozemského filmového festivalu bude mít svou premiéru film “Me and Mr Jones on Natalee Island”.
V tomto filmu začne tajný novinář Remi pátrat po Natalee Holloway pět let po jejím zmizení. Spolu s call girl Evou se snaží vyřešit tento případ vloupáním se do domu Jorana van der Slootse, což je ovšem pouze počátek, po kterém následuje sled událostí s fatálními následky.
Těsně před premiérou vystoupí mezi dalšími i Within Temptation se svou písní Where Is The Edge, která je (spolu s Lost) součástí soundtracku. V neposlední řadě budou mít v kině svou mezinárodní premiéru krátké filmy The Unforgiving.

Zdroj: Oficiální WT stránky

Turné pokračuje...

31.08.2011 · 17:11

4e5e49e86e6d7.jpg Po odehraných vystoupeních na festivalech v Maďarsku (Szigetfestival), Nizozemsku (Huntenpop Festival, Lowlands, Stöppelhaene a Bavaria Open Air), Německu (M’era Luna Festival), Švýcarsku (Heitere Open Air) a Rumunsku (Peninsula / Félsziget) se kapela chystá do zámoří na koncerty v kanadském Torontu a Montrealu, po kterých bude následovat také návštěva Spojených států a koncerty ve Worcesteru, New Yorku, Baltimoru a Philadephii.

Vystoupení na belgickém Pukkelpopu (18. srpna) bylo zrušeno kvůli prudké bouři, která strhla dvě pódia, ničila kovové konstrukce a kácela stromy. Na tragédii, při které přišlo pět lidí o život a mnoho dalších bylo zraněno, reagovali WT na svém Twitteru zprávou „Špatné zprávy: kvůli strašnému počasí bohužel dnes na Pukkelpopu zemřel jeden člověk. Naše myšlenky směřují k jeho/její rodině. Xs“ a později také ocenili rozhodnutí pořadatelů o ukončení festivalu. Na festivalu Lowlands pak obětem věnovali píseň Mother Earth.

Další písně (In the Middle of the Night, Faster, Fire and Ice, zmíněná Mother Earth a nově setlist uzavírající Stairway to the Skies) v dobré kvalitě z tohoto vystoupení jsou ke shlédnutí v následujícím videu. Určitě si povšimněte nových promítaných materiálů- stojí za to!

Kapela se očividně dobře bavila i po koncertě, Sharon si s moderátorem Dennisem na pódiu The Titty Sister střihla píseň Born to be wild (viz. tweet „Právě jsem se vrátila z Lowlands, opila jsem se a zpívala s Dennisem Weeningem píseň ‚Born To be world‘.. Skvělá noc! Superrrrr!!! xS“).

Na závěr tu pro vás máme akustický set z téhož festivalu- poslechněte si What Have You Done, Faster a nově i Sinéad v akustické podobě! :)

Videa ze všech koncertů jsou k vidění na YouTube. Jen poznamenám, že setlist se lišil koncert od koncertu a WT dopřáli fanouškům i promítnutí svých krátkých filmů.

Fotky z První výzvy na festivalu Huntenpop jsou ke shlédnutí na stránkách Metal Ways.

Hezkou podívanou :)

Theatre Tour 2012

18.08.2011 · 17:47

4e4d338be0dd3.jpg Na oficiálních stránkách kapely se objevilo dlouho očekávané potvrzení březnového divadelního turné po Nizozemsku. Lístky na některá vystoupení jsou na internetu v prodeji už několik měsíců.

Steven O'Connell o The Unforgiving komiksech

11.08.2011 · 03:18

Když chtěla metal/rocková kapela Within Temptation vytvořit koncepční album jako nové CD, projekt se rozvinul nejen ve studiové album, ale také v doprovodné komiksy a řadu krátkých filmů.

· celý článek ·

Přípravy vrcholí

03.08.2011 · 16:44

4e395f7f0ad1c.jpg Po dlouhém čekání se Within Temptation už za sedm dní znovu postaví na koncertní pódia- opět o něco starší, zkušenější, někteří ještě o něco krásnější (Jak jen to ta Sharon po třech dětech dělá?!), s novým bubeníkem a co je hlavní- s písněmi z nového alba! Turné odstartují už 10. srpna na maďarském Szigetfestivalu v Budapešti, po kterém bude následovat První výzva v nizozemském Ulftu. Přehled koncertů naleznete na WT webu.

Sharon nadále tvrdě pracuje na svojí fyzičce:

Ruud se na své stránce na FaceBooku pochlubil úryvkem z Iron, no a píseň Sinéad se objevila v německé RTL TV v traileru na seriály Kobra 11, Sběratelé kostí a CSI:

A jak se chystáte na turné vy? :)

Zdroj: Oficiální WT stránky

Sinéad přichází

14.07.2011 · 13:20

4e1ed09142044.jpg Sharon oslavila 12. července své 37. narozeniny a to není jediný důvod k oslavám, který nám WT poskytli. Dnes totiž oznámili, že v pořadí druhý singl z alba The Unforgiving Sinéad bude ve většině zemí vydán mezi 15. a 19. červencem.

Taneční remixy tohoto singlu se v britských Club Charts už stihly vyšplhat z 33. na 24. místo a groove coverage remix se dokonce objevil na taneční kompilaci zvané „Dream Dance 60“.

Přehled verzí, ve kterých single vyjde, naleznete ZDE.

Zdroj: Oficiální WT stránky

K nové WT éře patří i nový make-up...

14.07.2011 · 13:00

Sharon se svou maskérkou diskutovaly ohledně make-upu na první velký koncert v Ulftu a celé chystané turné. Překlad snad není potřeba, pokud byste přeci jen měli nějaké otázky, tak neváhejte a ptejte se :)

Zdroj: Oficiální WT stránky

První výzva: V zákulisí!

09.07.2011 · 16:00

Kapela se pilně připravuje na svou „První výzvu“ („First Challenge“- vystoupení na festivalu Huntenpop v nizozemském Ulftu, 12. srpna) a Rob je zaneprázdněný natáčením video materiálu. Podívejte se, jak to všechno probíhalo:

4e185d7198a53.jpg

· celý článek ·

WT v RTL Boulevard

09.07.2011 · 15:41

Pokud vás zajímá, jak Sharon a Robert zvládají tři děti a přípravy na turné, podívejte se na kratší rozhovor, který se objevil na nizozemské RTL.

4e185b2d339a9.jpg

Sharon: Zapomněla jsem, jak je to těžké. Obzvlášť, když už máte dvě děti.
Robert: Ano, připravování dětských lahviček, přitom v každé ruce jedno dítě… Mnohem složitější, než s jedním dítětem.
Sharon: Ale samozřejmě to není tak hrozné.
Moderátor: Je vážně skvělé, že vyprodáváte koncerty od Moskvy po Singapur, ale těm maličkým se nejspíš víc líbí něco jiného.
Robert: Musím jim hrát bumbu na piano.
Sharon: Haha, ale to je něco úplně jiného, než naše hudba.
Moderátor: Kromě tří dětí máte také nové album. Sinéad dokonce zremixovali euuuhh… Scooter?
Robert: Ano, je vážně úžasné vidět jiné autory pracovat s naší písni.
Moderátor: WT vyrážejí na nové světové turné, není na cestě čtvrtý potomek?
Robert: Čtvrté dítě by bylo skvělé, ale já se o něj starat nebudu (žertuje). I pro prarodiče by to bylo velice těžké.

Moderátoři:
Je skvělé vidět tyhle snímky dětí na zahradě a potom ten úžasný koncert se Sharon v jejích černých šatech.
Opravdu ying a yang.
Vskutku neuvěřitelné vystoupení nizozemské kapely, která se chystá na turné po Americe.
Možná je můžeme vyslat do soutěže Eurovize?
Ne! To jim neuděláme!

Rozhovor z nizozemštiny do angličtiny přeložila Jade- děkujeme :)

« Předchozí 1 14 15 16 17 18 19 20 29 42 56 Další »