Sanctuary Tour

01.03.2012 · 15:29

4f4f866aa2b67.jpg Před pár měsíci jsme oznámili nové turné pro nizozemská divadla. Pomalu jsme začali odhalovat některé z detailů o tom, co můžete očekávat. Zítra je premiérová noc… čas složit puzzle dohromady poskytnutím některých posledních detailů o nové show. Buďte bez obav, mnoho toho ještě zůstalo nevyřčeno.
Název našeho divadelního turné 2012 je: Sanctuary.
Když navštívíte divadlo, vždy pocítíte určité kouzlo- ve vzduchu se vznáší mimořádná atmosféra, něco ne zcela běžného. Možná je to historií budovy, ve které jste, nebo představami všech různých představení, která se v ní odehrála, a návštěvníků, kteří pociťovali potěšení, napětí a tajemství toho, co se chystali shlédnout.
Ať už jdeme do divadla jako návštěvníci nebo v něm sami vystupujeme, s Within Temptation vždy máme ten zvláštní pocit. Proto vždy jednou za pár let tvrdě pracujeme na vytvoření nové show, kterou bychom mohli v divadle předvést. Dalším důvodem- navíc ke kouzelnému a intimnímu prostředí, které divadla nabízí- je fakt, že divadlo je zároveň perfektní pro kreativní experimentování s naší hudbou a vystoupením. To nám poskytuje jedinečnou možnost pojmout a provést věci odlišně od „běžných“ pódií, což je rozhodně případ našeho nového divadelního turné.
Mnoho věcí, které na našich show uvidíte, bude nových a zcela odlišných od toho, co jste od nás zatím viděli.
Při výběru a poslechu našich písní jsme si všimli, jak dobře se k sobě hodí a kolik toho mají společného, jak stylisticky tak textově. Čím dál tím víc jsme si uvědomovali, že jejich seřazováním do určitého pořadí jsme vlastně vytvořili příběh. Jelikož se vizuální efekty a filmy, které na koncertech používáme, staly větší součástí našich show, tento nový příběh nám dal perfektní možnost vytvořit nový filmový materiál. To nejenže ukáže linii příběhu vizuálně, ale zároveň také podpoří hudební příběh.
Tak se naši filmaři ocitli ve Skotsku, na Vysočině- v krajině tak krásné, že se v ní realita a fantazie prolínají ruku v ruce.
Dokonalé pozadí pro tento příběh…

Skotsko. Vysočina, 1895. Mladý chlapec, nemocný, leží ve své posteli. Už je v ní několik dní, nakažený neznámým virem způsobujícím nebezpečnou horečku.
Zatímco horečka stoupá, jeho vědomí zvolna mizí, dále a dále od reality. Proklouzne do světa snů. Je nyní dospělým mužem; válečníkem nebo nějakým Svatým; silným a odhodlaným. Cestuje krajinou, jež je kouzelně povědomá, přesto neskutečná a neznámá.
Tu a tam, když se horečka na chvilku ustálí, prosvitne opravdový svět. Občas ve formách a tvarech, které odpovídají jeho snovému světu- jeho matka, doktor, místní kněz… všichni se mu snaží pomoci, ale zdají se být bezmocní.
Ač je to lákavé, není zcela připraven na to, aby zůstal ve své svatyni („sanctuary“), na rozloučení… a tak cestuje dál a dál… hledaje cestu ven.

Doufáme, že se uvidíme během našeho turné Sanctuary,

Within Temptation.

4f4f868ee22cf.jpg

Zdroj: Oficiální Within Temptation stránky

The Unforgiving Tour Vlog 18

01.03.2012 · 15:02

Je tu poslední video z evropského The Unforgiving Turné 2011, podívejte se s WT do Finska a Ruska:

Theatre Tour za dveřmi

22.02.2012 · 19:35

4f45338c39f63.jpg WT dnes měli zkoušku v Tilburgu (013). Vizuální efekty, které se natáčely na Skotské vysočině, budou během turné promítány na největší LED obrazovce, která kdy byla v nizozemských divadlech použita. Tyto projekce budou navíc kombinované s živými 3D projekcemi! 4f4533730df8d.jpg
Sharon v rámci příprav popustila uzdu své kreativitě a trochu si pohrála se starším párem růžových martensek. Co říkáte na výsledek? :)
Pokud nemůžete vystát představu, že by vám mimo jiné unikly skvosty jako Say my name, Overcome, Never ending story nebo The swan song, ještě stále si můžete objednávat lístky. Veškeré informace i doporučené hotely samozřejmě naleznete na WT stránkách.

Zdroj: Oficiální WT stránky

Theatre Tour 2012

09.02.2012 · 16:18

4e4d338be0dd3.jpg Zatímco si kapela užívá v Jižní Americe, kde ji ještě čekají koncerty v Buenos Aires, São Paulu a v brazilském Riu, nezapomíná ani na fanoušky ze starého kontinentu. Už včera nám byla odhalena první píseň, která zazní na březnovo-dubnovém divadelním turné po Nizozemsku- Say My Name (ze singlu Angels), a dnes ji následuje další singlový skvost- Overcome (ze singlu Stand My Ground). Tudíž předpokládáme, že se bude v nejbližších dnech setlist nadále rozšiřovat. Sharon se již dříve vyjádřila, že by bylo skvělé vydat Theatre Tour na DVD, což bohužel nebylo možné kvůli špatné kvalitě záběrů a použité 3D technologii. Nezbývá nám, než doufat, že se letos vše podaří.

Setlist v náhodném pořadí:

 • Say My Name
 • Overcome
 • Never Ending Story
 • The Swan Song
 • Sinéad
 • Faster
 • Stairway to the skies
 • Mother Earth
 • Ice Queen
 • The Promise
 • Stand My Ground
 • Sounds of Freedom
 • The Last Dance
 • ?

· celý článek ·

Šílenství v Quitu

07.02.2012 · 20:31

4f317ba1acd31.jpg Nepřekonatelný, fantastický a působivý. Těmito přívlastky zhodnotily přibližně čtyři tisíce fanoušků koncert, který v sobotu 4.2. předvedla kapela Within Temptation v rámci propagačního turné k novému albu The Unforgiving.

· celý článek ·

Penance: část 5.

07.02.2012 · 17:58

Již pátý, předposlední díl příběhu The Unforgiving si nyní můžete předobjednat ve WT e-shopu!

4f3153949adc0.jpg Janyce pokračuje ve svém vyšetřování a pátrání po Učedníkovi a je rozhodnuta zastavit ho za každou cenu. Snaží se mu dostat do hlavy, což může způsobit dlouhodobější škody, než má Janyce v úmyslu. Mezitím vede Sinéad s Trojčaty válku proti Vrahovi Přízraků, který spojil své síly s Myriad- nečekaným spojencem. 4f3153b18006b.jpg Dokáží Sinéad a Trojčata vést společný útok, který odstraní dvě démonické nestvůry? Jedno je jisté- obě strany přinesou oběti… ale kdo prohraje? Tato impozantní bitva vede k poslednímu dílu série!

Zdroj: Oficiální WT stránky

'Say my name' poprvé živě

07.02.2012 · 16:56

Kapela začala dnešním dnem prozrazovat v náhodném pořadí názvy písní, které zazní na jarním divadelním turné. První z nich je balada Say my name (ze singlu Angels), která tak bude od svého vydání v červnu roku 2005 představena poprvé živě.
Kapela na koncertech použije také zcela nové záběry, z nichž některé byly natočeny na Skotské vysočině.

Zdroj: Oficiální WT stránky

The Unforgiving v Jižní Americe

02.02.2012 · 20:30

4f2ae2abbc162.jpg Fanoušci ve Spojených státech a v Kanadě měli k setkání s WT příležitost už v září minulého roku, ovšem Latinoameričanům nezbývalo nic jiného, než čekat, zda se někde mezi evropským a divadelním turné, které je naplánované na březen/duben, najde dostatek času a energie třeba i na vystoupení v Jižní Americe.
Kapela si v úterý sbalila kufry (Někteří si nemohli pomoct a prostě si museli postěžovat alespoň na Facebooku- viz. Ruud, kterému se nikam nechtělo. Už se těším, až zase bude vyprávět, že se cítil jako Paul McCartney :)) a hurá do Mexico City, po kterém bude následovat ještě návštěva v Quitu, Limě, Santiagu, Buenos Aires, São Paulu a v brazilském Riu.
Dlouhé chvíle čekání na nové zprávy, fotky a videa si můžete zkrátit díky únorovému číslu rockového časopisu Spark, v rubrice Deep Look Inside totiž tento měsíc naleznete zajímavou, i když kraťoučkou zpověď Sharon den Adel.
Seznam letních festivalů, které kapela plánuje navštívit, se neustále rozšiřuje. Co se ale nemění, je stále trvající výprodej ve WT shopu.
A jako tečku na konec nepřehlédněte online Within Temptation maraton na Galeria Radiu!

Veselé Vánoce a vše nejlepší do roku 2012!

23.12.2011 · 19:43

//edit Sparkling Angel

Dovolte mi, abych i za náš web popřála krásné svátky a ať je příští rok zase plný WT!

4ef50dbad05f7.jpg

Fire And Ice videoklip

20.12.2011 · 14:57

Po písních Where Is The Edge, Faster, Sinéad a Shot In The Dark se svého videoklipu dočkala i oblíbená Fire And Ice.
Video obsahuje záběry z letošního vystoupení na festivalu Lowlands a vizuální efekty použité během turné.

« Předchozí 1 9 10 11 12 13 14 15 29 42 56 Další »